PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 158
ocen
7,6 10 1 115158
7,2 18
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Wasza opinia.

użytkownik usunięty

Nie jestem głupi bo tylko głupi myślałby, że na nasz świat jest wspaniały i piękny ale czy ukazanie Policji w takim świetle jak na tym filmie to wg was prawda? Czy cały świat jest przesiąknięty złem.. Czy jest to też możliwe np. co do naszych polskich psów?

Co do filmu to arcydzieło, a role Danzela i Hawka genialne

Tak i nie. Widziałeś jak postępował Alonso zależało mu najbardziej aby napchać tylko własne kieszenie, jego zupełnym przeciwieństwem był Jake który zawsze chciał działać w zgodzie z prawem i swoimi wartościami. We wszystkim jest jakieś ziarno prawdy. Na ostatnie pytanie Ci nie odpowiem ponieważ masz z góry wyśrubowaną opinię, więc moje słowo nic nie zmieni ...

Są policjanci i są policjanci. Jedni to psy jak Alonso, inni mają swoje zasady i etykę jak Jake. Tak jest wszędzie.

oczywiscie że w dzisiejszym świecie zła nie brakuje , dzisiaj takie pojęcia jak honor i moralność zeszły na psy

ocenił(a) film na 10

a czemu dales w takim razie 9 a nie 10 jak film jest arcydzielem ?

Przecież sam Denzel kreował się na 'słynnym' gliniarzu Rafael`u Pérez`ie. Jak to mówią, pies to charakter a policjant to zawód.

ocenił(a) film na 9

Polecam obejrzeć serial dokumentalny pt. "Prawdziwe psy", rzecz traktuje o codziennej pracy policjanta o podobnym zakresie obowiązków (i metod), co ten z "Dnia próby". Na podstawie tego serialu powstał "Pitbull".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones