PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 172
oceny
7,6 10 1 115172
7,2 18
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Lektor na TVN

ocenił(a) film na 10

Lektor na TVN tłumaczy "Alonzo robi kupę" Pamiętam,że dawno temu oglądałem ten film kilka razy na HBO i tam lektor przetłumaczył "Alonzo stawia klocka" Widać,że lektor na HBO lepiej czuł klimat tego filmu bo ludzie,którzy są w gangu raczej nie mówią "robi kupę" Tu podałem tylko jeden taki przykład,więcej nie pamiętam bo na HBO oglądałem dawno temu.Teraz jak obejrzałem to na TVN to film ten stracił trochę swój klimat przez tego lektora i oglądało się go słabiej.Ogólnie HBO miało zawsze najlepszych lektorów(nie wiem jak jest teraz bo już kilka lat nie mam tego kanału)Nie znam nazwisk tych lektorów,to znaczy tego z tvn to można sprawdzić ale tego z HBO to będzie trudniej.

Znawca kina

ogarnij się,lektor czyta to co dostaje do ręki....

ocenił(a) film na 10
moti

jakbyś obejrzał kilka filmów na HBO w tamtych latach (10-15 lat temu) to byś wiedział o czym piszę,sam byłbyś bardziej ogarnięty i nie kazał ogarniać się innym.
PS.Panie ogarnięty a swoje oceny filmów to się pan boi pokazać czy się pan ich wstydzi ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
moti

dlaczego zachowujesz się w sposób chamski i prostacki ? Czyżby rodzice nie nauczyli cię podstawowych zasad dobrego wychowania ? brakuje ci ogłady,ale na szczęście na takie osoby są odpowiednie paragrafy bo wbrew temu co ci się wydaje nie jesteś w internecie anonimowy,poczytaj sobie:
http://www.prawnik-online.eu/porady-prawne/jaka-kara-grozi-za-obrazanie-w-intern ecie-

Znawca kina

noooo,bardzo mnie nastraszyłeś...:))))) won..

ocenił(a) film na 10
moti

tak to już jest jak ktoś nie ma argumentów do dyskusji to zaczyna obrażać...

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Niestety przy TVN można tylko "robić kupę".

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

rzeczywiście, ten film bardzo dużo traci w wersji z lektorem. dlatego najlepiej oglądać go z napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones