PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730086}

Apokalipsa w Los Angeles

LA Apocalypse
3,2 394
oceny
3,2 10 1 394
Apokalipsa w Los Angeles
powrót do forum filmu Apokalipsa w Los Angeles

Druga propozycja w poniedziałkowym bloku Zetkowym - powtórna emisja filmu z ubiegłego tygodnia o problemach Ziemi która "jest przegrzana i w każdej chwili może eksplodować". Chętnych do wspólnego oglądania z komentowaniem zapraszamy do włączenia Tv Puls2 już dziś o 21:55 po "Magnetycznym tornadzie".

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

oglądam reklamy na Pulsie a własciwie cos tam leci w tle a ja przeglądam strony na internetach...
od razy słysze "kosmiczna gorączka" pomyślałem ooo kurczątko czy to moze byc prawda ponowna emisja tego hitu ?
niestety to była mowa o "śmiertelna gorączka"... :/ a juz sie ucieszyłem

skompy18

Smiertelnej jeszcze nie widzialem ale nigdy tego nie puszczaja jakos wczesniej :/

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

nie ma to jak oprotestowac trzęsienia ziemi

skompy18

Szkoda ze nie zrobili filmu o wybuchu wulkanu podczas tsunami, trzesienia ziemi i epidemii zombie. To by dopiero byla apokalipsa z prawdziwego zdarzenia, a nie trzesaca sie kamera i przewrocony regal...

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

dajmy temu szanse... to dopiero początek ;d

skompy18

Bohater przespal apokalipse, jaka oszczednosc na efektach i statystach ;)

Valdoraptor23

+ globalne ocieplenie z jego najstraszniejszymi skutkami

Katharsisss

Nie przesadzajmy xD

Valdoraptor23

Gdyby maraton zaczol sie o 18 to bys ogladal 3 slaby film :p

Valdoraptor23

Ta śmiertelna chyba jest o jakimś grzybie xd

Valdoraptor23

Dobry wieczór, się trzęsie coś ten film.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

babe pomacał ale do chłopa juz nie podszedł ;d

Valdoraptor23

W obliczu apokalipsy prawdziwy bohater glaszcze martwe dzieci xD

Valdoraptor23

Ziemie zaatakowala rasa kosmitow z gwiezdnych wrot.

ocenił(a) film na 2
movies_2

Ktoś jest w stanie powiedzieć o czym będzie ten film?
WITAM SERDECZNIE!

ocenił(a) film na 2
Iranzilla

wszystkie filmy nawiązują do "rasy" wiec nalezy spodziewac sie psów , kogoś z łukiem i śmierci murzyna

Iranzilla

Apokalipsa zdarzyla sie w ciagu pierwszych 5-10 minut filmu, bohater przespal ja w aucie, teraz szuka zony po miescie. Z grubsza tyle ;)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Co spowodowało apokalipsę?

robert418

Chyba jadro Ziemi sie przegrzewa jak w opisie, ogolnie trzesienie Ziemi bylo objawem.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Aha trzęsienie ziemi więc w stosunku do poprzednika w tym filmie bardziej stawiają na realizm.

Valdoraptor23

Ooo jest Murzyn z "Ery hobbitow" :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Uff jestem....nie wiem czy dam radę dawno już nie próbowałem maratonu. Era Hobbitów była niezła, ale strasznie odjechana cały czas miałem wrażenie, że tam jakieś opiaty wchodzą w grę.

ocenił(a) film na 2
robert418

Murzyn aka 'pan ładny' lub 'pan murzyn'

Iranzilla

aka Pan ktory przeskoczyl Mecharekina motorem xD

Valdoraptor23

Teal z gwiezdnych wrot :l

Valdoraptor23

Gwardia narodowa wygląda jak anketerzy z starbuksa po wizycie hobbitów z ery hobbitów

Valdoraptor23

Ten film wyglada jak druga czesc czegos, czego nie chcieli bysmy ogladac xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

fajnie ta scena musiała wyglądać podczas jej kręcenia... bez tych paint-owych dymów i wybuchów
facet wybiega z tunelu robi uniki i wali głową o beton xd

ocenił(a) film na 2
skompy18

Uwaga, uwaga:
Ciekawostki (1)
Film nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).

Iranzilla

IMPOSSIBRU!!

ocenił(a) film na 2
Iranzilla

postawili na realizm ;d i zaoszczedzili na wybudowaniu repliki kartonowego Los Angeles xd

ocenił(a) film na 2
skompy18

kto mi powie czemu za kamerą stoi Michael J. Fox?

Iranzilla

Jesteś okrutny xD

skompy18

Taaaak. Bo taniej zniszcyc prawdziwe LA niz kopie z tektury....

ocenił(a) film na 2
movies_2

to oni serio to zniszczyli? no to ładnie, przy ponoć niskim budżecie, klasa!

ocenił(a) film na 3
skompy18

Phi!!! Niech się zgłoszą do tutejszych macherów. Na planie Quo Vadis zbudowali kartonowy Rzym wzięli na to dofinansowanie z PISF-u makieta się zajęła ogniem na szczęście jeszcze przy prawdziwym pożarze (!!!!) zdążono nakręcić odpowiednie sceny, przyszedł specjalista stwierdził na podstawie szczątków z pożarowiska, że makiety były faktycznie warte 20 milionów tak jak stoi na fakturach po czym "filmowcy" odebrali jeszcze ubezpieczenie, podzielili się kasą ze wszystkimi zainteresowanymi i wyszli na tym pięć razy do przodu. I żaden prokurator się tym nie zainteresował. W USA może innych prokuratorów mają?

Valdoraptor23

To ja zarymuje teraz na telefonie. Taka nuda.... Nie wiem jak ty ale gdy pojawia sie maraton zaglady to przychodza mi na mysl takie tagi: Potok lawy, kwasne opady, buchajace plomienie jak wiedzminski znak Agni. Tornado z predkoscia Ferrari, kilometr to wysokosc fali, temperatura prosto z Nevady. Wyrastajacy na drodze stalagmit - silnik samochodu zabijl. Zmieniona strefa klimatyzacij - raj dla zmij. Troche magii ktora moga pwstrzymac jedynie artefakty z Abu Zabi. Zero szans narodowej gwardi... byc tak podjaranym, jednak wciaz na to czekamy bo dostalismy tylko umownie zniszczony Paryz. Druga produkcja dla tych co lubia filmy bez odmiany, kolejne fabularne stereotypy za nami. To tyle na dzis - reklamy - przekroczony limit zenady, wspolczuje tym co sciagneli ten film na dysk. Ogladam bez wiary ze bedzie cos co bede chwalil - LA sie wali ale I tak przezyje glowna postac, Calvin. Oceny 1-3 istny solidaryzm. Tworcy nie wiedza co to wstyd, ich scenariusz to jedyny kataklizm, jarzysz?

movies_2

Igni! :P

movies_2

Jednym slowem swiat sie wali XD a drugi kataklizm to moja pisownia :P akapit czystej akcij calkiem gratis

movies_2

Na zewnątrz apokalipsa, a skazańcy zamiatają więzienie xD

ocenił(a) film na 2
pringles

hahahahaha :D

ocenił(a) film na 3
pringles

Grunt to dyscyplina!!!

Valdoraptor23

Czy ten film to instrukatarz o tym jak nie być debilem ?

FranzHalski

Jak nie byc debilem - zakupilem taka ksiazke. Szkoda ze nie umiem czytac.

movies_2

Kłamczuchu to forum niby czym pisane, brajlem xd?

pringles

Aplikacja ktora zmienia nagranie glosowe w tekst :p

movies_2

Jeszcze się chwali, że ma urządzenie mobilne, pf :p

ocenił(a) film na 2
movies_2

to skąd wiesz jaki ma tytuł ?;>

skompy18

Bo jest moje zdjecie twarzy w czerwonym kregu przecietym na pol. Kolega mi sprzedal za 200 zl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones